Registrace nového účtu

Pro registraci nového hostingového účtu u SAVANA.CZ je zákazníkovi k dispozici přehledný formulář.

Formulář Vás uvítá úvodním polem s dotazem na typ hostingového programu a tarifu.


Dále se objevuje část formuláře s možností aktivovat některý z rozšiřujících placených doplňků.

Níže ve formuláři naleznete možnost vložení domény do registračního procesu společně s hostingovým účtem. V rámci objednávky můžete vyplnit více domén tlačítkem “PŘIDAT DOMÉNU”.

V dalším kroce objednávky se setkáte s kalkulací celkové ceny objednávky na základě zvoleného hostingového programu, vložených domén a rozšiřujících balíčků.

Poté již stačí vyplnění základních údajů (fakturační, kontaktní adresy atd.). Věnujte jejich vyplnění pozornost. Vyplněné údaje jsou používány při komunikaci se zákazníkem. Na kontaktní email jsou později zasílány faktury, výzvy k prodloužení, systém na ně zasílá různá potvrzení atd.

Posledním krokem objednávky je pasáž s souhlasem se zasíláním novinek a akčních nabídek a obchodní podmínky. Pro dokončení je třeba si obchodní podmínky a souhlas se zasíláním novinek a akčních nabídek pečlivě pročíst a poté projevit souhlas u pole “Souhlasím se zasíláním novinek a akčních nabídek” a “Souhlasím s obchodními podmínkami”. Dokončení registrace provedete kliknutím na tlačítko “POTVRDIT A ODESLAT OBJEDNÁVKU”.

Po vyplnění následuje vygenerování platebního předpisu a je Vám automaticky odeslán email s registračními údaji na emailovou adresu uvedenou při registraci. S objednáním hostingových služeb. V případě, že při registrací nového hostingového účtu neuvedete název vlastní domény, budete moci využívat pouze doménu 3. řádu ve tvaru VAS_LOGIN.savana-hosting.cz, kterou automaticky obdrží každý nově zaregistrovaný účet. Vlastní doménu je poté možné zaregistovat v administračím rohrazní. Postup registrace je popsán zde.

English Česky Dutch