Provizní systém - affiliate

Jako jediní Vám vyplatíme 100% provizi za provedený nákup !!!

Jako jediný webhoster v ČR nabízíme tuto revoluční možnost výplaty provize až do výše 100% !

Nabízíme Vám možnost zajímavého a snadného přivýdělku. Nikam nemusíte chodit, nikam nemusíte telefonovat. Dalo by se říci, že nemusíte téměř nic dělat. Stačí jen pár chvil vaší snahy a poté již stačí vyčkávat na první a jistě mnoho dalších finančních profitů do vaší peněženky. V následujícím textu vám popíšeme 3 jednoduché kroky, jak můžete z pohodlí vašeho domova vydělávat velmi zajímavé finanční částky.

Princip 100% provize je periodicky opakovaná provize od klientů, které jste k nám přivedli.

Postup získání 100% provize

Registrace služeb Prodloužení služeb Celková provize
30% 10% 100%

Klient, který se u nás registruje a zaplatí za objednané služby, Vám přinese okamžitě 30% z celkové ceny za objednané služby bez DPH. Za každé další, následující prodloužení služeb získáte zcela automaticky dalších 10% z celkové zaplacené částky. Tuto následnou provizi budete získávat až do celkového součtu získané provize ve výši 100%.

Čím vyšší tarif a délku periody si vámi získaný klient u nás objedná, tím vyšší provizi získáte.

Provize se vždy vypočítává z absolutní ceny za veškeré služby vyjma domén. Pokud si tedy klient v průběhu hostingu u nás přiobjedná vyšší tarif, nebo příplatkový balíček, získáte za prodloužení služeb vyšší provizi z aktuálně fakturované částky.

Modelový výpočet 100% provize tarif SAVANA 2001 na 12 měsíců

Tarif Provize za registraci Provize za prodloužení Provize celkem
SAVANA 2001 1044,- Kč 2436,- Kč 3480,- Kč

1. Registrace

Máte-li zájem se zaregistrovat do affiliate programu, není nic jednoduššího než pokračovat kliknutím na tlačítko a postupovat podle pokynů.

REGISTROVAT

2. Vložení kódu na web

Vygenerovaný kód, který získáte přímo v administraci vašeho affiliate účtu, vložte na své internetové stránky, případně jej můžete umístit na web 3. strany, pokud to pravidla daného webu přímo nezakazují.

Vybrat si můžete mezi textovou a grafickou variantou provizního odkazu. Grafických variant nabízíme hned 25 variant.

Jakmile případný zájemce skrze váš odkaz navštíví naše stránky, a v následujících 180 dnech si zaregistruje jakékoliv naše služby, získáte po uhrazení těchto služeb nárok na provizi podle tarifu, který si dotyčný návštěvník vybral. Při každém získání provize budete informován/a emailem a zároveň se vám tento bonus automaticky připíše na váš účet.

3. Výplata provize

Provizi za prodej našich služeb si můžete nechat vyplatit na svůj bankovní účet. Žádost o výplatu provize se provádí velmi snadno přímo v on-line administraci. Následně vystavení a zaslání faktury na naši adresu (fyzické a právnické osoby - podnikající), nebo smlouvy pod jejímž číslem budete evidováni.

Potřebujete s něčím poradit?

Další informace naleznete v naší nápovědě, případně vám vaše dotazy rádi zodpoví naši pracovníci zákaznické podpory, kteří jsou k dispozici PO-PÁ od 08:00 do 20:00 na čísle 478 472 100, emailu help@savana.cz, nebo on-line chatu.

Ostatní informace

Ukázka grafického kódu pro umístění grafického banneru

<a href="https://www.savana.cz/?aid=vaskod" title="Webhosting Savana.cz by Webglobe, s.r.o. | Rychlý a spolehlivý webhosting"> <img src="data:image/jpg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQEASABIAAD/4QamRXhpZgAASUkqAAgAAAACADIBAgAUAAAAJgAAAGmHBAABAAAAOgAAA..." alt="Webhosting Savana.cz by Webglobe, s.r.o. | Rychlý a spolehlivý webhosting" /> </a>

Náhled grafického banneru

Webhosting Savana.cz by Webglobe, s.r.o. | Rychlý a spolehlivý webhosting

Podrobnou nabíku našich bannerů naleznete na adrese https://www.savana.cz/o-nas/propagace/

Ukázka kódu pro umístění textového odkazu

<a href="https://www.savana.cz/?aid=vaskod" title="Webhosting Savana.cz by Webglobe, s.r.o. | Rychlý a spolehlivý webhosting"> Webhosting Savana.cz by Webglobe, s.r.o. </a>

Náhled textového odkazu

Webhosting Savana.cz by Webglobe, s.r.o.

English Česky Dutch