Prémiové parametry

Zde uvádíme několik bodů s popisem základních výhod a parametrů námi nabízených služeb, které činí z našeho webhostingu hosting prémiových parametrů. Pokud zvažujete využít naše služby, nabízíme vám 100% garanci vrácení peněz po dobu 30 dnů od zaplacení, pokud by vám naše služby z jakéhokoliv důvodu nevyhovovaly. Věříme si tolik, že tuto garanci vrácení peněz nabízíme bez podmínek.

1. Nejkvalitnější hosting na nejmodernějším HW

Všechny naše služby nabízíme na nejmodernějším HW, který lze pro námi nabízené služby využívat. Naši zákazníci mají jistotu, že jejich stránky poběží vždy s nejvyšší možnou rychlostí a dostupností. Současná průměrná dostupnost všech našich zákaznických účtů je na hranici 99, 99 %.

2. Nejkvalitnější datové centrum v ČR

Naše služby nabízíme na nejmodernějším HW v tom nejmodernějším datacentru v Praze, které splňuje standard TIER IV, které zajišťuje redundanci napájení i datového připojení k internetu rychlostí v řádu desítek GB. Nikdy nenastane zpomalení rychlosti datové linky a odezvy serveru, na kterém budete hostovat vaše webové prezentace.

3. Profesionální a proškolená zákaznická podpora

Průměrná délka zaměstnání našich pracovníků zákaznické podpory u nás je více jak 4 roky. Díky pravidelnému systému školení jsou naši pracovníci zákaznické podpory připraveni vyřešit 100 % požadavků našich klientů. Naše zákaznické podpora se skládá ze dvou stupňů vyřizování požadavků. První stupeň přijímá veškeré požadavky a sám jich většinu řeší v co možná nejkratším termínu. Složitější požadavky jsou předávány na pracovníky zákaznické podpory 2. stupně - specialisty.

4. Automatický monitoring napadených prezentací

Všechny naše servery řídí velmi propracovaný interní systém monitoringu s funkcí okamžité ochrany napadených prezentací. Minimalizuje to tak nepříjemné vlivy včetně zpomalení stránek našich klientů. Napadené stránky náš systém po kontrole našimi pracovníky dočasně odpojujeme a ihned kontaktujeme majitele těchto stránek s informacemi, jak daný problém vyřešit. Na tento monitoring a řešení krizových situací máme vyhrazené specialisty na technické podpoře. Tento propracovaný systém rychlého monitoringu zajistí našim klientům bezstarostný hosting na našich serverech.

5. Nejrychlejší monitoring případných výpadků konektivity nebo HW

V případě problému na našich serverech, nebo i následných problémů, jsou všichni odpovědní pracovníci zákaznické podpory ihned informováni pomocí SMS alarmu do několika sekund od vzniku problému a ihned v režimu 24/7 pracují na odstranění této závady. O veškerých výpadcích služeb, kterých se to týká informujeme na našich webových stránkách. Zákazník má vždy možnost se podívat, jaké problémy u nás zrovna naši administrátoři řeší.

6. Nejlepší provoz a správa emailových služeb v ČR

Pro naše zákazníky nabízíme nejlepší emailový systém pro provoz a správu emailových schránek v ČR. Veškeré emailové služby nabízíme na systému IceWarp a jsme jediný webhosting, který nabízí výhradně služby na tomto systému a v takovém měřítku. Pokud potřebujete využívat emailové služby včetně přístupu k emailům skrze webový prohlížeč, budete překvapeni kvalitou, rychlostí a možnostmi nastavení webmailu od IceWarpu. Jakmile si jednou zvyknete na tento systém, již nikdy nebudete chtít přecházet na jiný systém.

7. Neustálý vývoj a testování nových technologií

Nikdy nespíme a stále pracujeme na modernizaci a vylepšení našich služeb. S námi mají naši zákazníci jistotu, že se již nikdy nebudou muset stěhovat z důvodu zastaralé nabídky dostupných technologií a služeb. Veškeré nové služby a technologie důkladně testujeme a pracujeme na 100% bezpečnosti našeho hostingu než je nasadíme do naší nabídky.

English Česky Dutch