Slevové kupóny

Slevové kupóny za nové registrace

Pokud provedete registraci hostingového účtu bez využití provizního odkazu, získáte slevový kupón, který budete moci uplatnit na slevy při registraci dalšího hostingového účtu, nebo jej využít na slevy na veškeré námi nabízené služby a domény na jiném, již aktivním hostingovém účtu. Platnost kupónu je 90 dnů od jeho vygenerování. Po přijetí platby na náš bankovní účet bude kupón automaticky vygenerován a zaslán na emailovou adresu dle vašeho zadání do příslušné kolonky registračního formuláře, který naleznete na adrese https://www.savana.cz/registrace ( náhled zde ). Takto získaný slevový kupón můžete uplatnit při registraci nového účtu ( náhled zde ), nebo jej můžete uplatnit jako slevu na jiném, již aktivním hostingovém účtu v administraci hostingu v sekci ÚČET / KUPÓNY ( náhled zde ).

Hodnota vygenerovaného kupónu se liší podle druhu tarifu, který registrujete a jeho platnost i hodnota je uvedena v zaslaném emailu společně s jeho kódem.

Speciální slevové kupóny

Tyto slevové kupóny jsou nabízeny z důvodu podpory prodeje nových hostingových účtů a jsou zveřejňovány na našem Facebooku na adrese https://www.facebook.com/savanacz. Kupóny vydáváme vetšinou z důvodu podpory nového produktu, nebo k nějakému speciálnímu výročí, datu, nebo dni. Tyto kupóny jsou vystaveny na fixní nebo procentuelní slevu z celkové částky za registraci nového hostingového účtu a mají omezenou platnost. Hodnota a platnost kupónu je vždy součástí veřejné nabídky kupónu. Speciální slevový kupón můžete uplatnit při registraci nového hostingového účtu za použití registračního formuláře ( náhled zde ).

Slevu nelze kombinovat s jinou slevou či akcí.

English Česky Dutch