Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací najdete zde.×

Fakturace

Zhruba 45 dní před ukončením předplaceného období Vašeho hostingového účtu nebo domény, Vám bude na vaší fakturační emailovou adresu doručena výzva k úhradě za prodloužení. V případě provedení platby a připsání částky na náš bankovní účet Vám zašleme fakturu jakožto doklad o zaplacení. Faktura je zasílána v příloze emailu na fakturační email, případně veškeré faktury naleznete v administraci hostingového účtu “ÚČET - FAKTURY”.

Pokud tak neučiníte v případě expirace hostingu, hostingový účet se automaticky deaktivuje, neboť předpokládáme, že již nemáte zájem u nás nadále hostovat. V případě, že se rozhodnete pokračovat v hostingu u nás po jeho expiraci, je možné provést dodatečnou úhradu výzvy k platbe za hosting bez ztráty vašich dat, které mažeme po 30 dnech od expirace. Za neuhrazení a neprodloužení hostingu neplatíte žádné penále ani poplatky.

English Česky Dutch