Affiliate provize pro vás

Všem zájemcům o spolupráci s námi, nabízíme možnost přivýdělku formou provizního prodeje našich hostingových služeb. Registraci provizního účtu můžete provést na adrese www.savana.cz/provize-affiliate/. Poté již stačí umístit reklamu na svůj, nebo cizí web a vydělávat tak na provizích zajímavé částky, a to úplně bez práce.

Při každém získání provize budete informováni emailem a zárověň se vám tento bonus automaticky připíše na Váš účet v sekci “ÚČET - KONVERZE”.

V přehledové tabulce v sekci “ÚČET - PROVIZNÍ KÓDY” uvidíte odkaz pro provizní prodej (//www.savana.cz?aid=VASKOD), který můžete propagovat na Vašich nebo cizích stránkách. Pokud případný zákazník skrze tento odkaz navštíví naše stránky a zaregistruje si okamžitě naše služby , nebo v následujících 90 dnech, získáte po uhrazení těchto služeb nárok na provizi podle tarifu, který si dotyčný navštěvník vybral.

V sekci “ÚČET - BANNERY” uvidíte bannery pro provizní prodej (bannery jsou vytvořeny pro každý provizní kód, ve své záložce), které můžete propagovat na Vašich nebo cizích stránkách. Pokud případný zákazník skrze tento banner navštíví naše stránky a zaregistruje si okamžitě naše služby , nebo v následujících 90 dnech, získáte po uhrazení těchto služeb nárok na provizi podle tarifu, který si dotyčný navštěvník vybral.

Takto získanou provizi si na základě žádosti, kterou vystavíte přímo v administraci hostingu v sekci “ÚČET - PROVIZNÍ SYSTÉM” v záložce “Výplata provize”, můžete nechat od nás proplatit (minimální částka je 500 Kč). Žádosti o výplatu provizí proplácíme na základě Vámi vytvořené a zaslané faktury (fyzické a právnické osoby - podnikající), nebo na základě smlouvy, pod jejímž číslem budete evidováni (nepodnikající osoby). Veškeré podklady pro vytvoření takové faktury získáte po nakliknutí tlačítka “Vytvořit žádost o vyplacení provize” v popisované sekci.

V dalších záložkách naleznete historii výplat a případná důležitá nastavení.

English Česky Dutch