Aktivace Javascriptu v internetovém prohlížeči

Google Chrome

V rámci prohlížeče Google Chrome zvolte ikonu možností v pravém horním rohu a vyberte položku “Nastavení”.

Po nakliknutí “Zobrazit rozšířená nastavení…”, se Vám objeví nabídka “Ochrana soukromí”, v rámci kterého můžete stisknout tlačítko “Nastavení obsahu…”.

Zde si zkontrolujte v sekci s názvem “JavaScript”, že máte zvolenu možnost “Povolit všem webům spouštět JavaScript (doporučeno)”. V opačném případě, prosím o změnu na toto nastavení.

Mozilla Firefox

V rámci internetového prohlížeče Mozilla Firefox vepište do adresního řádku text “about:config”.

Po zobrazení upozornění na možné nebezpečí při neodborné změně nastavení, pokračujte tlačítkem “Budu opatrný, slibuji!” (pokud budete postupovat přesně dle našich pokynů je vše naprosto bezpečné).

Do pole vyhledávání vepište výraz “javascript.enabled” a objeví se Vám dvě možnosti nastavení. Zkontrolujte si, že hned u první položky “javascript.enabled” máte nastavenou hodnotu “true”. V opačném případě vyvolejte kontextovou nabídku skrze druhé tlačítko myši a vyberte možnost “Přepnout”.

Internet Explorer

V internetové prohlížeči Internet Explorer zvolte ikonu ozubeného kolečka pro zobrazení možností a vyberte položku “Možnosti Internetu”.

V záložce “Zabezpečení” zvolte tlačítko s názvem “Vlastní úroveň …”.

Zde si zkontrolujte že máte nastaveno “Povolit” u kolonky “Skriptování - Aktivní skriptování”. V opačném případě zvolte tuto možnost a potvrďte “OK”.

English Česky Dutch