WordPress pluginy

Akismet

Ke stažení: wordpress.org/plugins/akismet/

Akismet je nejznámější plugin proti SPAMu. Je již součástí instalačního balíčku WordPressu. Autorem tohoto pluginu je vývojářská společnost stojící za WordPressem - Automatics. Na základě předem definovaných podmínek rozpozná plugin komentáře, které vypadají jako SPAM a odfiltruje je. Velice úspěšně detekuje tyto komentáře a umisťuje je do spamu. Pro aktivaci je nutnost použití licenčního klíče.


WooCommerce

Ke stažení: wordpress.org/plugins/woocommerce/

WooCommerce je výkonný velmi rozšířený eCommerce plugin, který transformuje vaše WordPress stránky do plnohodnotného elektronického obchodu. Přináší kvalitu a vlastnosti na vysoké úrovni. WooCommerce byl vytvořen zkušeným týmem WooThemes, které nabízejí prémiové eCommerce šablony a rozšíření.


Google XML Sitemaps

Ke stažení: wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/

Plugin vyváří speciální XML mapu webu, díky které indexují lépe vaší stránku vyhledávače jako jsou Google, Bing, Yahoo nebo Ask.com. S takovou mapou webu je pro roboty vyhledávačů daleko snažší vitěd kompletní strukturu vašeho webu. Plugin podporuje všechny druhy WordPress stránek stejně jako vlastní URL. Dále také upozorní vyhledávače pokaždé, když se na vašich stránkách vytvoří nový příspěvěk či stránka.


Contact Form 7

Ke stažení: wordpress.org/plugins/contact-form-7/

Velmi jednoduchý a flexibilní plugin pro tvorbu kontaktního formuláře pro váš WordPress. Můžete spravovat více kontaktních formulářů, přizpůsobovat si formu a jeho obsah. Contact Form 7 podporuje Ajax odesílání, ochranu proti spamu - CAPTCHA a Akismet - filtrování nevyžádané pošty.


W3 Total Cache

Ke stažení: wordpress.org/plugins/w3-total-cache/

W3 Total Cache je plugin, který zvýší rychlost načítání vašich stránek a celkově minimálně 10x zlepšený celkový výkon webu, když je plugin plně nakonfigurován. Vylepšené propočítací koeficienty a výkon stránek mají vliv na hodnocení vyhledávačů.


WordPress SEO by Yoast

Ke stažení: wordpress.org/plugins/wordpress-seo/

Tento plugin vylepší SEO vašich webových stránek ve všech potřebných hledisek. V prvé řadě vylepší obsah se zaměřením na klíčová slova. Je silně provázaný se sociálními sítěmi a nabízí v této oblasti bohaté nastavení. Můžete si vytvořit mapu webu, upravovat soubory .htaccess a robot.txt či importovat aexportovat nastavení pluginu pro další weby.


Ke stažení: wordpress.org/plugins/nextgen-gallery/

NextGen Gallery je nejpopulárnější plugin pro galerie. Poskytuje jednoduchou a účinnou správu pro obrázky s možností hromadného nahrávání fotek, třídění, úpravy, náhledy či editace samotných alb. Máte také možnost editovat samotný styl alba - přechody, ovládací prvky, lightbox či velikost.


Advanced Custom Fields

Ke stažení: wordpress.org/plugins/advanced-custom-fields/

Advanced Custom Fileds je ideální nástroj pro každé WordPress stránky, které potřebují flexibilní pole pro správu obsahu. Pomocí pluginu můžete vizuálně vytvářet pole, které mohou mít různé vstupy (text, textarea, WYSIWYG, obrázek, soubor, zaškrtávací políčko aj.). Jednotlivým skupinám polí můžete přiřazovat pravidla a umístění.


MailPoet Newsletters

Ke stažení: wordpress.org/plugins/wysija-newsletters/

Vytvořte si informační bulletiny pro vaše zákazníky a příznivce. Přidávejte jednoduše příspěvky, obrázky, sociální ikonky do svého newsletteru. Můžete měnit písmo a barevné schéma. Existuje i možnost spravovat všechny své odběratele. K dispozici jsou také podrobné statistiky.


Wordfence Security

Ke stažení: wordpress.org/plugins/wordfence/

Wordfence plugin kontroluje, zda jsou vaše WordPress stránky infikované škodlivým kódem. Provádí hluboký scan vašeho zdrojového kódu a porovnává ho s oficiálním WordPress úložištěm pro základní šablony a pluginy. Plugin zabezpečuje vaše stránky a je zdarma.

English Česky Dutch