Joomla rozšíření

Brute Force Stop!

Ke staženi: extensions.joomla.org/extension/brute-force-stop

Rozšíření pro Joomlu zajišťující zabezpečení aplikace proti Brute Force útokům. Zvláště do administračního rozhraní aplikace Joomla. Tento plugin si ukládá záznamy o neúspěšných pokusech o přihlášení a na jejich základech provádí blokace IP adres útočníků.


JEvents

Ke staženi: extensions.joomla.org/events-calendars/95

Toto rozšíření pro Joomlu se skládá z množství modulů a pluginů pro správu a zobrazení akcí na vašem webu. Jednorázové akce či opakované události nejsou problém. Lze snadno upravovat design. Akce mohou být umístěné ve více katogoriích a zobrazení kalendáře lze umístit tak, aby se zobrazovaly jen některé z kategorií. Modul nejnovější události poskytuje vysoce konfigurovatelný přehled nadcházejících nebo právě vytvořených událostí.


Kunena

Ke stažení: extensions.joomla.org/forum/7256

Kunena je rozšíření Joomly o plnohodnoté fórum. Jedná se o samostatný software, který se integruje do vašeho redakčního systému. Nastavení je velmi snadné a plně se implementuje do vaší šablony.


JoomShopping

Ke stažení: extensions.joomla.org/shopping-cart/5378

Rozšíření Joomly o prodej různých produktů. K dispozici je také funkce prodeje hudby či videí. Produkty mohou být zobrazeny s textem, obrázky, hudbou či videem. Obsahuje moduly pro snadnou integraci poskytovatelů platebních služeb, ale také import a export.


Ke stažení: extensions.joomla.org/photo-gallery/4883

Ozio Gallery je fotogalerie pro nejnovější verze Jommly 3 a zobrazuje obrázky publikované na Google Plus. Všechny obrázky jsou hostované na cloudu a automaticky zmenšené. Můžete přidávat na vaše stránky neomzený počet fotografií, dle kategorií a názvů. Vedle toho poskytuje možnost zobrazit o soukromá alba a přidávání galerií uvnitř Joomly.


Google Maps by Reumer

Ke stažení: extensions.joomla.org/extensions/street-maps/1147

Plugin zobrazuje jednu nebo více Google map pomocí shortcode v článku. Standartně používá Google Maps API a v nejnovější verzi odstraňuje bezpečnostní rizika KLM parametru a citlivosti šablon.


Xmap

Ke stažení: extensions.joomla.org/site-map/3066

Xmap je generátor mapy webu pro Joomlu a umožňuje vytvořit strukturu webu s různými preferencemi pro každou mapu zvlášť. Mapy webu jsou kompatibilní pro všechny základní vyhledávače a díky cache systému se generují co nejrychleji. Ideální pro různé e-commerce obchody.


FaLang

Ke stažení: extensions.joomla.org/multi-lingual-content/18210

Jednoduchý způsob, jak mít váš web v různých jazykových mutacích. FaLang umožňuje spravovat všechen obsah a jeho překlady. Jedná se o flexibilní komponentu, která nemá žádné omezení.


AcyMailing Starter

Ke stažení: extensions.joomla.org/newsletter/10341

AcyMailing je spolehlivé rozšíření pro funkci Newsletteru a emailového marketingu pro Joomlu. Umožňuje efektivně spravovat neomzený počet odběratelů, uspořádat je do emailových konferencí a posílat osobní bulletiny.


Mobile

**Ke stažení: [extensions.joomla.org/mobile-display/11722](https://extensions.joomla.org/extensions/mobile/mobile-display/11722){:rel="nofollow" target="_blank"}**

Jednoduchá možnost jak váš web na Joomle zobrazovat efektivně a rychle na mobilních zařízeních. Výkon vaší šablony se zvýší až o 400%. Jednoduchá instalace a krásný responzivní out-box.


ke stažení: extensions.joomla.org//site-search/3547

PixSearch modul se snaží napodobit vyhledávání jako je na apple.com. Díky AJAX backend Query komponentě, uvidíte ihned výsledky hledání při psaní v Inputboxu.

English Česky Dutch