Zvětšení velikosti emailové schránky

Navýšeni velikosti emailové schránky provedete v administraci hostingu, v sekci “EMAILY - NASTAVENÍ” kde se zobrazí se seznam domén, z kterého si vyberete požadovanou doménu. V tabulce, kde se vypisují emailové schránky klikněte na ikonu tužky “Upravit”. U kolonky “Velikost schránky (MB)” nastavte velikost emailové schránky (například pro schránku o velikosti 1 GB vepiště hodnotu “1000”). Na konci je důležité změnu uložit a vyčkat na informaci “Nastavení emailu bylo úspěšně změněno”.

Maximální velikost emailové schránky je dáná hostingovým tarifem. V tabulce uvedené níže můžete najít přehled pro jednotlivé tarify.

Typ hostingového programu Webhosting WordPress hosting Managed VPS Profi VPS
Hostingový program SAVANA100 až SAVANA201 SAVANA301 až SAVANA401 SAVANA500 až SAVANA4001 SAVANA5000 až SAVANA9000
Maximální velikost emailové schránky 500 MB 500 MB 500 MB 500 MB

Pokud velikost není dostačující, tak máte samozřejmě možnost limit posunout aktivací balíčku Mailbox Plus, který Vám umožní zrušit limit na emailové schránky a Vy tak můžete libovolně přerozdělit celý emailový prostor mezi emailové schránky. Emailový prostor je navíc ještě balíčkem rozšířen o dalších 50% a je Vám také přidána možnost nastavení doménového koše. Cena balíčku je 30 kč /měsíc bez DPH viz ceník zde.

Pokud by jste si přáli ještě více prostoru pak je možné si pořídit balíček Mailbox PROFI, které si nese veškeré vlastnosti balíčku Mailbox PLUS a zároveň zvyšuje celý emailový prostor o 200%. Cena balíčku je 120 kč /měsíc bez DPH viz ceník zde.

Současně je možné mít aktivní jeden z těchto rozšiřujících balíčků.

Pokud by ani tak prostor nestačil. Pak je možné si pořídit balíček Mailbox EXTRA, který navyšuje prostor pro emaily o pevnou hodnotu 100 GB. Cena balíčku je 249 kč /měsíc bez DPH viz ceník zde.

Současně je možné mít aktivní více těchto Mailbox EXTRA rozšiřujících balíčků.

Objednávku balíčku Mailbox PLUS, Mailbox PROFI a Mailbox EXTRA je třeba předat sekcí “ÚČET - POŽADAVEK” v administraci hostingového účtu.

English Česky Dutch