Změna hesla do administrace hostingového účtu

Eletronické ověření (na emailu)

Formulář pro změnu hesla naleznete na našich stránkách Savana.cz v pravém horním rohu obrazovky pod volbou “Webcontrol” kde zvolíte záložku “Zapomenuté heslo”.

Do formuláře vyplníte název domény (bez WWW) a nebo jméno hostingového účtu (to lze případně zjistit v každé výzvě k platbě nebo faktuře). Dále vyplníte nové heslo do administrace hostingu a pro ověření jej opište ještě jednou znovu. Po vyplnění formuláře stačí stisknout tlačítko “ULOŽIT” a tím bylo zadáno ke změně hesla.

V tento moment je odeslán email na emailovou adresu majitele hostingového účtu, na fakturační email a ještě na emailovou adresu zodpovědné kontaktní osoby. V rámci tohoto emailu naleznete přihlašovací jméno a potvrzovací odkaz.

Jak je v na obrázku vidět, uživatelské jméno není ani název emailové schránky nebo název domény (může obsahovat pouze malá písmena a číslice).

Po navštívení odkazu by se měla zobrazit obrazovka s textem že heslo bylo úspěšně změněno. V případě že se žádná taková obrazovka neobjeví, pak je třeba celý proces opakovat jelikož platnost odkazu pro potvrzení již vypršela (4 hodiny) a nebo již zmíněný odkaz někdo navštívil. V ojedinělých případech může být odkaz narušen při přijetí do emailové schránky, zde doporučuji celý odkaz označit ke kopírování a poté jej vložit v rámci adresního řádku internetového prohlížeče.

Ověření totožnosti skrze formulář

Pokud není možná cesta skrze elektronickou autorizaci (přístupem na email), je nutné proces změny autorizovat ověřeným podpisem v rámci níže uvedeného formuláře ke stažení.

Formulář naleznete na odkazu ZDE.

English Česky Dutch