Účet Webhosting / Wordpress hosting

Stav

Přehled limitů účtu a jejich využití. Celkové zaplnění prostoru v jednotlivých sekcích (databáze, www, email). Aktuální počet domén, databází. Datum expirace zákaznického účtu. IPV4 a IPV6 adresu www serveru (A a AAAA záznam). Adresu host serveru (CNAME záznam) pro připojení pomocí FTP.

Nastavení

Formulář pro změnu základních nastavení hostingu. Změny se provádí vždy pro celý účet a všechny domény v něm.

Požadavek

Formulář pro zaslání autorizovaného požadavku. Může sloužit k objednání či změně tarifu a rozšiřujících balíčků či například žádosti o odstranění dat na serveru a změnu majitele domény.

Výzvy k platbě

Aktuální seznam zaslaných výzev k platbám za poslední 3 měsíce. Samotné výzvy lze samozřejmě zobrazit celé a to skrze ikonu “Zobrazit”.

Faktury

Přehled všech vystavených faktur za hostingový program, případně za domény či jiné služby. Při prokliku na ikonu “Zobrazit” se Vám otevře dokument s příslušnou fakturou ve formátu PDF.

Kupóny

Možnost vložení slevových kupónů pro využití v rámci účtu a také provizní systém pro vyplácení odměn za přísun nových zákazníků.

Kontakty

Fakturační a doručovací adresy. Věnujte prosím této sekci zvýšenou pozornost a aktualizujte údaje, které se mění. Tyto údaje slouží například pro generovaní faktur. Při ztrátě přístupových údajů pak máte možnost si nechat na kontaktní email zaslat žádost na změnu hesla. Také výzvy k prodloužení platnosti hostingu jsou zasílány na tyto adresy.

Změna hesla

Formulář pro změnu hesla pro přístup do administrace hostingového účtu. Tato změna hesla vyžaduje přihlášení do administrace hostingového účtu. Pokud aktuální heslo neznáte pak je třeba využít služby “Změna hesla”.

Logy

Seznam akcí prováděných prostřednictvím administrace hostingového účtu. Lze tak zkontrolovat kdo a z jaké IP adresy přistupoval k administraci. Kdy se jednotlivé služby nebo změny prováděli.

English Česky Dutch