Propojení administrace účtů

V administraci hostingového účtu v sekci “Účet - Propojené účty” naleznete dvě záložky. V záložce první “Propojeno s” můžete nadefinovat k jakým dalším účtům můžete prostřednictvím Vašeho účtu přistoupit (pro správu více účtů v jedné administraci bez nutnosti se odhlašovat a znovu přihlašovat). A v záložce druhé “Propojeno k” můžete administrovat které účty mají přístup do Vaší administrace.

Propojeno s

Pro propojení účtů vstupte do sekce “Účet - Propojené účty” do záložky “Propojeno s”. V této záložce klikněte na tlačítko “Přidat”. Ve formuláři stačí vyplnit uživatelské jméno hostingového účtu, který chcete propojit a heslo do administrace tohoto hostingu.

Po nastaveném propojení se Vám v pravém horním rohu na vrchu obrazovky, objeví nové menu. V tomto menu stačí vybrat název účtu do kterého chcete přejít a výběr potvrdit tlačítkem “>” vedle menu.

Uvedené propojení je nabízeno i affiliate účtům, tedy máte možnost pod svým provizním účtem administrovat veškeré hostingy Vámi přivedených zákazníků.

Propojeno k

Pro administraci propojených účtů vstupte do sekce “Účet - Propojené účty” do záložky “Propojeno k”. Naleznete veškeré účty které se připojili (pomocí uživatelského jména a hesla) k Vašemu účtu a mohou do něj vstupovat. V případě, že si u Vašeho účtu provedete změnu hesla, pak veškerá předchozí propojení budou pozastavena viz příklad “Neplatné heslo!”.

English Česky Dutch