Účet

(Administrační rozhraní / Managed VPS a Profi VPS)

Stav

Přehled limitů účtu a jejich využití. Celkové zaplnění prostoru v jednotlivých sekcích (databáze, www, email). Aktuální počet domén, databází. Datum expirace zákaznického účtu. IPV4 a IPV6 adresu www serveru (A a AAAA záznam). Adresu host serveru (CNAME záznam) pro připojení pomocí FTP. V druhé záložce "Domény" lze vidět seznam domén pod hostingovým účtem, společně s datumem jejich expirací.

Požadavek

Přehled a možnost zaslat autorizovaný požadavek pro technické a obchodní oddělení. Například pro změnu tarifu hostingu, aktivaci nějaké služby či pomoc s odstraněním dat na FTP atd.

Fakturace

Záložka "Výzvy k platbě" zobrazuje aktuální seznam zaslaných výzev k platbám za poslední 3 měsíce. Samotné výzvy lze samozřejmě zobrazit celé a to skrze ikonu "Zobrazit". Přehled všech vystavených faktur za hostingový program, případně za domény či jiné služby zobrazíte v záložce "Faktury". Při prokliku na ikonu "Zobrazit" se Vám otevře dokument s příslušnou fakturou ve formátu PDF. Poslední záložka "Nastavení" Vám umožní prodloužit či zkrátit periodu platby za hostingové služby.

Provizní systém

Možnost vložení slevových kupónů pro využití v rámci účtu a také provizní systém pro vyplácení odměn za přísun nových zákazníků.

Kontakty

Fakturační a doručovací adresy. Věnujte prosím této sekci zvýšenou pozornost a aktualizujte údaje, které se mění. Tyto údaje slouží například pro generovaní faktur. Při ztrátě přístupových údajů pak máte možnost si nechat na kontaktní email zaslat žádost na změnu hesla. Také výzvy k prodloužení platnosti hostingu jsou zasílány na tyto adresy.

Změna hesla

Formulář pro změnu hesla pro přístup do administrace hostingového účtu. Tato změna hesla vyžaduje přihlášení do administrace hostingového účtu. Pokud aktuální heslo neznáte pak je třeba využít služby "Změna hesla".

Logy

Seznam akcí prováděných prostřednictvím administrace hostingové účtu. Lze tak zkontrolovat kdo a z jaké IP adresy přistupoval k administraci. Kdy se jednotlivé služby nebo změny prováděli.

Zálohy

Adresa FTP serveru se zálohou platnou pro Váš účet. Zálohy jsou prováděny pravidelně, archivováno je posledních 14 dní. Je zde také možnost změnit heslo pro přistup k archivu. Defaultně je totožné s heslem do administrace. Do těchto záloh lze přistoupit skrze jakékoli FTP klienta a nebo skrze WebFTP (odkaz do záloh skrze WebFTP naleznete v sekci "ÚČET - STAV" u kolonky "Zálohy").

vdsagvasdgvZpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)