Spolehlivý email

IceWarp Mail Server

Jako jedna z mála hostingových společností v ČR nabízíme pro naše zákazníky emailové služby na pokročilém systému IceWarp. Tento systém využívá nejmodernější technologie a postupy pro práci s emaily. IceWarp našim klientům poskytuje vysoký komfort při práci s elektronickou poštou. Mezi jeho hlavní přednosti je jeho stabilita, bezpečnost a rychlost při práci s elektronickou poštou.

icewarp.png

Bezpečnost

IceWarp disponuje výbornými bezpečnostními nástroji pro detekci spamu a virů. Z tohoto důvodu správně nakonfigurovaná a nastavená emailová schránka čelí minimálnímu množství nevyžádané pošty a prakticky nulovému riziku, že do schránky bude doručen email se zavirovaným obsahem.

commtouch-logo.jpg Kaspersky-Lab-Logo-square.png

IceWarp webmail

Pro práci s emaily nabízí IceWarp vlastní, pokročilý webmail s širokou nabídkou pokročilých funkcí pro práci s emaily. Webmail klient je vhodný pro práci zejména na veřejných zařízeních, nebo na mobilních zařízeních jako jsou tablety, nebo chytré mobilní telefony. IceWarp webmail se načte klasicky přes webový prohlížeč. Tento webmail (webový klient) je špičkou ve své kategorií klientů pro správu elektronické pošty skrze internetový prohlížeč diky své nabídce pokročilých funkcí, včetně automatického přizpůsobení velikosti zařízení, na kterém se zobrazuje, včetně extra verze pro chytré telefony. Tohoto klienta naleznete na adrese https://icewarp.savana.cz/.

Roundcube webmail

Jelikož určitá zařízení nemusí IceWarp webmail z důvodu jeho pokročilých funkcí zobrazovat korektně, nabízíme jako záložní možnost druhý webmail pod názvem Roundcube. Tento klient nabízí základní nabídku funkcí o proti IceWarpu, ale pokud nevyžadujete pokročilé funkce pro práci s emaily, je pro běžnou práci s poštou plně postačující. Tohoto klienta naleznete na adrese https://roundcube.savana.cz/.

Klasický emailový klient

Emailové zprávy si samozřejmě můžete i nastavit v klasickém emailovém klientu jako jsou Outlook, Thunderbird a další. Tyto klienti se najčastěji instaluji na stilních počítačích, na které má přistup vetšinou jen jedne konkrétní uživatel. Návod jak emaily v těchto klientech nastavit, naleznete na adrese http://napoveda.savana.cz/emaily-a-emailova-komunikace/.

English Česky Dutch