Popis aplikací

()

Savana aplikace je možné použít pouze v rámci Managed VPS a Profi VPS (SAVANA500 až SAVANA 9000). Tarif SAVANA100 až SAVANA 201 typ Webhosting nemá možnost těchto aplikací využít.

Hostshop

U této aplikace je aktuálně ukončen vývoj. Vývoj pokračuje na samostatné platformě Shopsun. Více informací naleznete zde shopsun.cz.

HostshopHostshop je internetová e-shop aplikace dostupná v rámci multihostingových a profihostingových tarifů pro všechny zákazníky Savana.cz. Pomocí Hostshopu je tak možné snadno založit svůj vlastní internetový obchod a nabízet různé druhy výrobků nebo služeb. Hostshop aktivujete snadno pomocí pouhého kliknutí v administraci hostingu Savana.cz. Do několika minut je pak na požadované doméně obchod založen. Můžete jej pak nastavit podle svých vlastních představ a požadavků. Hostshop nabízí také řadu podpůrných funkcí, jako je automatický export položek na portály zbozi.cz a heureka.cz atd. Nechybí zde ani možnost provádět platby skrz platební karty, PayPal, PaySec a platební kanál GoPay. Pokud jste tedy už někdy uvažovali nad spuštěním vlastního internetového obchodu, nyní máte skvělou příležitost. Jeho dostupnost, snadná intuitivní obsluha, způsob zadávání produktů i editace obsahu Vás mile překvapí.

Hostedit

HosteditHostedit je aplikace pro vytvoření osobní prezentace dostupná v rámci multihostingových a profihostingových tarifů Savana.cz. Pomocí Hosteditu velice snadno a rychle realizujete osobní nebo firemní prezentaci. Samotné vytváření obsahu a formy Vašich stránek provádíte pouhým tažením myši rovnou na prezentaci, tedy již nevstupujete do žádné zadní administrace a rovnou vidíte jaký bude výsledek. Hostedit aktivujete stejně snadno pomocí pouhého kliknutí v administraci hostingu Savana.cz jako všechny naše produkty. Do několika minut je pak na požadované doméně či subdoméně stránka založena a již Vám nic nebrání ve vytváření Vašich osobních stránek. Aplikace Hostedit obsahuje rozsáhlé statistiky návštěvnosti s informacemi jako je průměrná doba návštěvy prezentace nebo zdroje návštěvnosti atd. Hostedit je vzájemně propojen s našimi aplikacemi a tak lze využít spojení s fotogalerií Hostfoto nebo elektronickým obchodem Hostshop. Aplikace Hostedit je vytvářena tak aby i naprostý laik dokázal vytvořit rozsáhlé stránky během chvilky.

Více informací o produktu naleznete na stránkách //hostedit.cz/.

Hostforum

HostforumHostforum je internetová aplikace dostupná v rámci tarifu pro všechny zákazníky multihostingových tarifů a profihostingových Savana.cz. Pomocí Hostfora velice snadno a rychle vytvoříte fórum pro osobní potřebu či potřebu komunity. Kromě klasických funkcí naše aplikace Hostforum obsahuje i nastavení hodností návštěvníků, vedení statistik atd. Opět lze aplikaci instalovat přímo v administraci hostingu jedním kliknutím a tak se nemusíte zabývat nějakým stahováním dat nebo podporou hostingu. Tato aplikace nabízí svým uživatelům výbornou funkcionalitu a rychlost.

Více informací o produktu naleznete na stránkách //hostforum.cz/.

Hostfoto

HostfotoHostfoto je aplikace pro vytvoření internetové fotogalerie a je dostupná v rámci tarifu pro všechny zákazníky multihostingových a profihostingových tarifů Savana.cz. Pomocí aplikace Hostfoto velice snadno a rychle vytvoříte fotogalerii pro potřeby osobní či nějaké prezentace Vašich fotografií. Aplikaci Hostfoto můžete využít jako samostatného produktu nebo jako modul pro jinou naší aplikaci Hostedit. Aplikaci lze instalovat přímo v administraci hostingu jedním kliknutím.

Pro nahrání více fotografií najednou je možné využít klienta, který je ke stažení na adrese //klient.hostfoto.cz/.

Více informací o produktu naleznete na stránkách //hostfoto.cz/.

 Zpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)