Slider + Rotující Banner

()

Pro rotující banner nebo slider zboží je třeba využívat výchozího vzhledu. Zvolenou šablonu si můžete ověřit v administraci aplikace Hostshop, v sekci "Nastavení - Vzhled eshopu".

Slider zboží

Pro zobrazování položek v rámci slideru zboží na hlavní stránce, je potřeba u těchto položek aktivovat nastavení "Slider". Toto nastavení najdete v sekci "Katalog - Zboží" při editaci položky na kartě "Zboží".

Takto označené položky se Vám poté zobrazují na hlavní strance v posuvném bloku, tzv. slideru.

Rotující banner

Nastavení rotující banneru naleznete v administraci aplikace Hostshop v sekci "Marketing - Reklamní bannery". Po zvolení typu "image" (obrázek) a umístění "Rotující banner 760x265 px" se začnou obrázky měnit přímo na hlavní stránce nad posuvným blokem se zbožím, tzv. sliderem.

Na spodním snímku vidíme Obrázek A který se střídá s Obrázkem B a to automaticky nebo při nakliknutí pořadí obrázku. Obrázků samozřejmě můžete využít více.Zpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)
Petr napsal:

Dobrý den,

snažím se nastavit rotující banner ale píše mi to stále neplatné URL co musím zadat aby bylo vše ok ? Děkuji. Jedná se o eshop.automotokup.cz

13. října 2016 v 00:52
Savana napsal:

Dobrý den, jelikož se jedná o reklamní banner je třeba do kolonky "Odkazovaná adresa" uvést URL adresu stránky kam chcete návštěvníka odeslat po prokliku na banner. Adresu je třeba vyplnit ve tvaru http://nazev-domeny.tld/. Přeji pěkný den.

13. října 2016 v 08:03