Hostfoto

()

Domovská stránka: www.hostfoto.cz

Savana aplikace je možné použít pouze v rámci Managed VPS a Profi VPS (SAVANA500 až SAVANA 9000). Tarif SAVANA100 až SAVANA 201 typu Webhosting nemá možnost této aplikace využít.

Hostffoto je nástroj pro snadno administrovatelné stránky fotogalerie klientů multihostingových tarifů Savana.cz.

Aktivace

Přihlašte se do administrace hostingu na https://webcontrol.savana.cz a vstupte do sekce "DATABÁZE - NASTAVENÍ". Ve spodní liště pak vyhledejte tlačítko "PŘIDAT". Objeví se Vám formulář pro přidání databáze. Zadejte unikátní název databáze, heslo k databázi a zvolte typ databáze mysql5. S jiným typem databáze Hostfoto nepracuje.

V sekci "DOMÉNY - NASTAVENÍ" si můžete bud vytvořit subdoménu (v dolní části "Nastaveni subdomény" zadejte její název a adresář) nebo pokud nemáte žádnou prezentaci na kořenové doméně použijte přímo ji.

Označte doménu (subdoménu) pro kterou chcete aktivovat aplikaci, vyhledejte "Savana aplikace".

Vyberte databázi typu mysql5 pro aplikaci Hostfoto a poté vepište prefix (předpona s jakou se ukládájí data do databáze). Povětšinou se do prefixu vypisují tři malá písmena, například "app" či "abc".

Potvrďte provedene změny tlačítkem "ZMĚNIT".

Pro dokončení instalace již stačí přistoupit na konkrétní doménu/subdoménu kde již bude čekat instalace samotného produktu.Zpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)