Možnosti úhrady

Platba bankovním převodem

Výzva k platbě obsahuje veškeré platební údaje pro uskutečnění platby bankovním převodem. Ve výzvě k platbě je obsaženo bankovní spojení, variabilní symbol (jednoznačné identifikační číslo pro spárování platby s výzvou k platbě v našem systému) a také celková částka s DPH. Do platební transakce již není třeba vyplňovat žádné konstatní symboly či poznámky (vše je spárováno na základě variabilního symbolu, tedy na jeho vyplnění berte obzvláště zřetel).

Platba bankovním převodem - Zahraniční

Zahraniční platby provádějte v režimu OUR a do okénka poznámka pro příjemce uveďte var. symbol a přihlašovací jméno hostingového účtu (pro nižší poplatky doporučujeme zahraniční platby provádět skrze platební karty na bráně PAYPALu - VISA, MasterCard).

Platba skrze platební bránu PayPal nebo GoPay

Každá výzva k platbě obsahuje odkaz vedoucí na rekapitulaci s možnostmi provedení platby skrze online platební brány. Tyto online platební brány umožňují platbu skrze běžné platební karty (Visa, MasterCard atd) a v případě GoPay i skrze online bankovnictví atd.

PayPal

V rámci prostředí PayPal můžete provést úhradu skrze Váš účet na PayPal a nebo využít kreditní karty. Pokud jste se rozhodli provést platbu kartou, vyplňte formulář pod textem “Pay with a debit or credit card” údaji o Vás a Vaší kartě. Pokračujte skrze “Pay Now”.

GoPay

V prostředí GoPay lze zvolit platbu kartou skrze tlačítko “Platební karta”. Objeví se Vám formulář dle snímku níže v kterém vyplníte údaje o Vaší platební kartě.

V prostředí GoPay lze také zvolit platbu skrze online bankovnictví tlačítkem “Bankovní převod”. Objeví se Vám možnosti jednotlivých bank, výběr provedete kliknutím na ikonu Vaší banky.

V rámci třetí možnosti “Další platební metody” naleznete možnost provést úhradu skrze GoPay účet nebo superCASH.

Platba složenkou

Při vyplňování složenky pak dbejte na spráný variabilní symbol podle kterého je Vaše platba identifikována. Aktuální údaje jako je číslo účtu a adresa pak najdete v sekci kontakty na Savana.cz.

English Česky Dutch