Změna hesla do administrace hostingového účtu

(Ostatní)

Eletronické ověření (na emailu)

Formulář pro změnu hesla naleznete na našich stránkách Savana.cz v pravém horním rohu obrazovky pod volbou "Webcontrol" kde zvolíte záložku "Nové heslo do administrace".

Do formuláře vyplníte název domény (bez WWW) a nebo jméno hostingového účtu (to lze případně zjistit v každé výzvě k platbě nebo faktuře). Nové heslo do administrace hostingu a pro ověření jej opište ještě jednou znovu. Po vyplnění formuláře stačí stisknout tlačítko "ULOŽIT" a tím bylo zadáno ke změně hesla.

Nyní stačí přistoupit k fakturační nebo kontaktnímu emailu (upozornění je zasláno i formou SMS na notifikační telefonní číslo) a zde potvrdit souhlas se změnou hesla kliknutím na vygenerovaný odkaz.

Jak je v na obrázku vidět, uživatelské jméno není ani název emailové schránky nebo název domény. Jedná se o login bez mezer malými písmeny (případně i číslice).

Po navštívení odkazu by se měla zobrazit obrazovka s textem že heslo bylo úspěšně změněno. V případě že se žádná taková obrazovka neobjeví, pak je třeba celý proces opakovat jelikož platnost odkazu pro potvrzení již vypršela (4 hodiny) a nebo již zmíněný odkaz někdo navštívil (v ojedinělých případech se odkaz poničí při přijetí do emailové schránky, zde doporučuji celý odkaz označit ke kopírování a poté jej vložit v rámci adresního řádku internetového prohlížeče).

Ověření totožnosti skrze formulář

Pokud není možná cesta skrze elektronickou autorizaci (přístupem na email), je nutné proces změny autorizovat ověřeným podpisem v rámci níže uvedeného formuláře ke stažení.

Formulář naleznete na odkazu ZDE.Zpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)