Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací najdete zde.×

Připojení do záloh sdíleného webhostingu

Upozorňujeme, že tento návod se týká jen a pouze sdíleného webhostingu. Informace o spojení do záloh k multihostingovým a profihostingovým tarifům naleznete na odkaze zde.

Po přihlášení do administrace hostingového účtu, můžete nalézt sekci “ÚČET - ZÁLOHY” kde lze získat stávající přihlašovací údaje (popřípadě je upravit) pro připojení do záloh.

Tato sekce je přístupná pouze pro webhostingové účty které mají zakoupený balíček Backup PLUS dle ceníku na adrese zde.

Za získáním zálohy lze využít lokálního FTP klienta (Filezilla, Total Commander atd.) kde jako adresu serveru/hostitele uvedete backupplus.savana.cz. Dále stačí zadat název účtu a příslušné heslo (zvolte pasivní režim připojení).

Server Login Heslo
backupplus.savana.cz login_ze_sekce_ucet_zalohy heslo_k_zaloham

Nadále je taktéž pro přihlášení možnost zvolit klasickou nešifrovanou komunikaci, případně skrze ftp-ssl (v FTP klientech často označována jako “explicitní TLS”). Po přihlášení lze vidět výpis složek které v názvu obsahují datum kdy byly vytvořeny. Zálohy jsou prováděny z Vašeho webového prostoru, tak i databází.

English Česky Dutch