Zvětšení velikosti emailové schránky

(Emaily a emailová komunikace)

Navýšeni velikosti emailové schránky provedete v administraci hostingu, v sekci "EMAILY - NASTAVENÍ" kde vyberete Vaši doménu. Zobrazí se Vám tabulka s emailovými schránkami. U požadované schránky klikněte na ikonu editace, která Vám zobrazí formulář. Zde můžete v u kolonky "Velikost schránky (MB)" nastavit velikost schránky až do limitu vypsaného u kolonky "Maximální velikost schránky (MB).

Maximální velikost emailové schránky je dáná hostingovým tarifem. V tabulce uvedené níže můžete najít přehled pro jednotlivé tarify.

Hostingový program

SAVANA PARKING

Webhosting SAVANA100 až SAVANA201

Managed VPS SAVANA500 až SAVANA4001

Profi VPS SAVANA5000 až SAVANA9000

Maximální velikost emailové schránky  100 MB 500 MB 500 MB 500 MB


Pokud velikost není dostačující, tak máte samozřejmě možnost limit posunout aktivací balíčku Mailbox Plus, který Vám umožní zrušit limit na emailové schránky a Vy tak můžete libovolně přerozdělit celý emailový prostor mezi emailové schránky. Emailový prostor je navíc ještě balíčkem rozšířen o dalších 50% a je Vám také přidána možnost nastavení doménového koše. Cena balíčku je 30 kč /měsíc bez DPH viz ceník zde.

Pokud by jste si přáli ještě více prostoru pak je možné si pořídit balíček Mailbox PROFI, které si nese veškeré vlastnosti balíčku Mailbox PLUS a zároveň zvyšuje celý emailový prostor o 200%. Cena balíčku je 120 kč /měsíc bez DPH viz ceník zde.

Současně je možné mít aktivní jeden z těchto rozšiřujících balíčků.

Pokud by ani tak prostor nestačil. Pak je možné si pořídit balíček Mailbox EXTRA, který navyšuje prostor pro emaily o pevnou hodnotu 100 GB. Cena balíčku je 249 kč /měsíc bez DPH viz ceník zde.

Současně je možné mít aktivní více těchto Mailbox EXTRA rozšiřujících balíčků.

Objednávku balíčku Mailbox PLUS, Mailbox PROFI a Mailbox EXTRA je třeba předat sekcí "ÚČET - POŽADAVEK" v administraci hostingového účtu.Zpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)