Změna majitele domény nebo kontaktních údajů u domény

(Domény a subdomény)

Změna majitele domény

Pokud chcete provést změnu majitele u domény, stačí vytvořit nový subjekt s údaji o majiteli domény v administraci hostingového účtu v sekci "DOMÉNY - SUBJEKTY". Poté nám přes autorizovaný požadavek v administraci hostingového účtu v sekci "ÚČET - POŽADAVEK" sdělte o který subjekt a doménu se jedná a my poté tuto změnu provedeme. Poté je změnu potřeba potvrdit na e-mailu stávajícího a budoucího majitele domény.

Pokud nemáte přístup do administrace hostingového účtu, kontaktujte naší podporu na emailu info@savana.cz se všemi informacemi (jméno, případně název firmy, adresa, telefonní a emailový kontakt).

Pokud nemáte možnost elektronické autorizace (projevení souhlasu se změnou na emailu stávajícího majitele domény) můžeme Vám vytvořit PDF dokument pro autorizaci. Tento dokument vyžaduje úředně ověřený podpis a odeslání originálu tohoto dokumentu pozemní poštou. Tedy počítejte s několika denním sdržením procesu.

Aktualizace kontaktních údajů

Pokud si přejete aktualizovat kontaktní údaje u domény jako jsou ulice, město, PSČ, telefon či e-mail, stačí tyto údaje a název domény zaslat pomocí autorizovaného požadavku v administraci hostingového účtu v sekci "ÚČET - POŽADAVEK" a my tuto změnu provedeme. Poté je změnu potřeba potvrdit na e-mailu uvedenou u domény.

Pokud nemáte přístup do administrace hostingového účtu, kontaktujte naší podporu na emailu info@savana.cz se všemi informacemi (jméno, případně název firmy, adresa, telefonní a emailový kontakt).

Pokud nemáte možnost elektronické autorizace (projevení souhlasu se změnou na emailu stávajícího majitele domény) můžeme Vám vytvořit PDF dokument pro autorizaci. Tento dokument vyžaduje úředně ověřený podpis a odeslání originálu tohoto dokumentu pozemní poštou. Tedy počítejte s několika denním sdržením procesu.Zpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)