Registrace nové domény (vlastním hosting savana.cz)

(Domény a subdomény / Registrace domény)

Pro registraci nové domény do hostingu stačí přistoupit do administrace hostingového účtu a zde v sekci "DOMÉNY - NOVÁ DOMÉNA" vyplnit formulář a ponechat "Nastavení domény" na "Registrace nové domény". Pole "Auth-ID" můžete vynechat (to se využívá pouze a jen v případě převodu některých domén). U pole "Subjekt" vyberte osobu/společnost na kterou chcete doménu zaregistrovat. V případě že taková osoba či společnost ještě neexistuje. Pak je třeba ji vytvořit v sekci "DOMÉNY - SUBJEKTY".

Ceník jednotlivých domén naleznete na našich stránkách.

Pro registraci CZ domén platí uričitá technická omezení které naleznete na adrese //www.nic.cz/page/313/jak-registrovat-domenu-.cz/ dále pak pro EU domény (//www.eurid.eu/cs/zaregistrujte-si-eu/tipy-pro-registraci-vasi-eu/pravidla-pro-domenova-jmena-eu ).

V případě generických domén (COM, NET, ORG, BIZ, NAME atd.) je potřeba po uhrazení výzvy potvrdit registraci oné domény na emailu majitele. V případě že na příchozí email ze strany registrátora neproběhne potvrzení do 3 dnů pak nebude doména zaregistrována.Zpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)