Registrace nové domény (nevlastním hosting savana.cz)

(Domény a subdomény / Registrace domény)

Pro registraci nové domény stačí přistoupit k objednávkovému formuláři pro registraci hostingu. V rámci formuláře již lze nakliknout tlačítko "Přidat doménu".

Objeví se Vám tak formulář v kterém můžete vyplnit požadovanou doménu a údaje na budoucího majitele domény. Upozorňuji, že pokud se Vám objeví informace "Doména již existuje, je možný její převod.", pak to znamená, že doména je již obsazena a nemůžeme ji zaregistrovat (nemůžeme ji ani nijak zajistit, pro zakoupení takto obsazené domény by jste byli nuceni kontaktovat přímo majitele domény).

Ceník jednotlivých domén naleznete na našich stránkách.

Pro registraci CZ domén platí uričitá technická omezení které naleznete na adrese //www.nic.cz/page/313/jak-registrovat-domenu-.cz/ dále pak pro EU domény (//www.eurid.eu/cs/zaregistrujte-si-eu/tipy-pro-registraci-vasi-eu/pravidla-pro-domenova-jmena-eu ).

V případě generických domén (COM, NET, ORG, BIZ, NAME atd.) je potřeba po uhrazení výzvy potvrdit registraci oné domény na emailu majitele. V případě že na příchozí email ze strany registrátora neproběhne potvrzení do 3 dnů pak nebude doména zaregistrována.Zpětná vazba (feedback)

Byl tento článek nesrozumitelný, obsahoval nepřesné informace, nebo v něm nějaké informace chyběly?
Napište nám nebo využijte komentářů níže.

Komentáře

Nový komentář

(nebude zobrazen)