Popis DEMO webhostingového programu

Aktivaci DEMO hostingového účtu provedete standartní cestou, jako byste si chtěli zaregistrovat standartní placený webhosting.

Po odeslání registrace, kde jste veškeré údaje uvedli podle skutečnosti Vám budou odeslány na váš email, který jste zadali v jednom z polí při registraci, veškeré potřebné údaje a popis, jak si lze pomocí odeslání SMS zprávy v ceně 79,- Kč aktivovat právě registrovaný účet na dobu 30-ti dnů, po dobu které budete moci otestovat webhosting s úplně shodnými parametry, jako již placený webhosting s tim tozdílem, že nebudete moci použít vlastní doménu 2. řádu, pokud jste si při registraci zvolili vytvoření, nebo převod vlastní domény. Toto je jediné omezeni DEMO webhostingu.

Doména 2. řádu se registruje, nebo povoluje až po uhrazení webhostingu min. na 1 rok. Pro testování hostingu u nás tedy musíte používat doménu 3. řádu, kterou od nás při registraci automaticky obdržíte ve tvaru prihlasovacijmeno.savana.cz.

Toto omezení Vám nebrání k plnému otestování našich služeb a pokud se v této době rozhodnete přejít z DEMO programu na placený, stačí jen dle údajů v emailu, který jste obdrželi při registraci, uhradit webhosting na další období. Jakmile platba dorazí na náš účet, z vašeho DEMO programu se automaticky stává program placený. Nebudete muset měnit žádné údaje či parametry a data, která jste měli v DEMO programu nebudou vymazána, či jakkoliv přesunuta. Pokud uhradíte webhosting dříve, než vyprší konec DEMO období, o dané období nepříjdete, ale placený program se počítá až od data ukončení DEMO provozu.

V případě, že se rozhodnete pro zřízení webhostingového účtu, je možno tak učinit prostřednictvím přehledné registrace, včetně nastavení Vaší domény 2. řádu.Kalkulace hostingu

Kč s DPH
Zákaznická podpora / Helpdesk 24 hodin / 7 dní v týdnu


+420 478 472 100Nevíte jak začít?