Registrace nového webhostingového účtu

V tomto formuláři vyplňte vaše iniciály, které budou využity jen pro potřebu případné komunikace a fakturace mezi vámi a provozovatelem webhostingu Savana.cz. Po odeslání registrace vám bude automaticky odeslán email s registračními údaji na adresu, kterou uvedete v dalším kroku vaší registrace. S objednáním hostingových služeb současně potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami webhostingu Savana.cz.

POZOR, tento objednávkový formulář není určen pro registraci dalších domén k již existujícímu webhostingovému účtu. Pro registraci dalších domén na již aktivním webhostingu použijte sekci DOMÉNY/NOVÁ DOMÉNA v administraci webhostingu.

Doporučujeme si pročíst pravidla o převodu domén.

Online objednávka hostingového programu

Primární doména a druh programu
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Aplikace zdarma k multihostingu

Hostshop - internetový obchod

Vlastní internetový obchod během několika málo minut...Více informací

Hostedit - editor stránek

Internetová prezentace mávnutím kouzelného proutku...Více informací

Hostforum - diskuzní fórum

Pozvěte přátelé, členy klubu, spolupracovníky a diskutujte na danná témata...Více informací

Hostfoto - fotogalerie

Prezentujte své fotografie, zážitky a sdílejte je s ostatními...Více informací

Novinky webhostingu

  • Plánovaný servisní zásah pro Rack003 a Rack006 odložen 23.04.2014Oznamujeme uživatelům, že v ranních hodinách 24.4. 2014 je naplánován postupný restart všech VPS účtů pro Rack003 a Rack006. Hlavním důvodem je oprava chyby OpenSSL,která se týkala pouze účtů s veřejnou IP adresou, dále oprava chyb CURL a importu databáze přes phpMyAdmin. Výpadek jednotlivých účtů nepřesáhne 10 minut.
  • Plánovaný servisní zásah 22.04.2014Oznamujeme uživatelům, že v ranních hodinách 23.4. 2014 je naplánován postupný restart všech VPS účtů. Hlavním důvodem je oprava chyby OpenSSL,která se týkala pouze účtů s veřejnou IP adresou, dále oprava chyb CURL a importu databáze přes phpMyAdmin. Výpadek jednotlivých účtů nepřesáhne 10 minut.
  • Od 1.4.2014 helpdesk 24/7 03.04.2014Od 1.4.2014 nabízíme našim klientům zákaznickou podporu 24/7. Nyní můžete využít 24 hodin denně naši pomoc skrze telefon, chat i email. Z tohoto důvodu jsme zrušili SMS pohotovost na hlášení výpadků.

Kontakty


Kalkulace hostingu

Kč s DPH
Zákaznická podpora / Helpdesk 24 hodin / 7 dní v týdnu


+420 478 472 100Nevíte jak začít?