Nástroje

Webcontrol

Adresa pro přístup do naší webové administrace vašeho webhostingového účtu. Tento nástroj vám umožní velmi rozsáhlé nastavení vašich domén, emailů, ftp, databází, adresářů a plánovačů spouštění scriptu (cron). Dále zde můžete nastavit své fakturační údaje a aktivovat si statistiky, webdav atd.
https://webcontrol.savana.cz/

Webmail

Emailový klient, který je přístupný skrze webové rozhraní. Jeho využití je vhodné, pokud jste na cestách a potřebujete si přečíst svou poštu, bez nastavování emailového účtu v poštovním programu na cizím počítači a tak riskovali zcizení důvěrných údajů.
http://webmail.savana.cz/

Webftp

FTP klient, který je přístupný skrze webové rozhraní. Jeho smysl je chápán spíše jako doplňkový nástroj, pomocí kterého máte možnost do svého web prostoru nahrát, nebo editovat soubory. Práce s ním je pohodlná, ale doporučujeme nastavení FTP klienta přímo ve vašem počítači. Webftp je umístěn v každém uživatelském účtu pod adresou https://webftp.VAS_LOGIN.savana-hosting.cz/. Přesnou adresu naleznete po přihlášení do administrace webhostingového účtu v sekci UCET -> Stav .

HostEdit

Nástroj pro snadnou, rychlou a přehlednou výrobu a administraci internetových stránek bez nutnosti znalosti HTML programování. Aktivaci HostEditu provedete snadno v administraci hostingu v sekci DOMÉNY.
http://www.hostedit.cz/

HostShop

Nástroj pro rychlé vytvoření profesionálního internetového obchodu. Aktivaci HostShopu provedete snadno v administraci hostingu v sekci DOMÉNY.
http://www.hostshop.cz/

Administrace SQL databází

Pomocí tohoto formuláře budete přesměrováni na patřičný server a poté vyzváni k zadání hesla pro přihlášení.
http://www.savana.cz/nastroje/administrace-sql/

Statistiky

Podrobný přehled statistických údajů pro vaše internetové prezentace, které máte umístěné na našich serverech. Pokud chcete statistiky pro vaše domény aktivovat, proveďte tak v administraci vašeho hostingu v sekci "domény/pokročilé".
http://www.savana.cz/nastroje/statistiky/

Zálohy

Přístup do prostoru vašich záloh. U vašeho účtu zálohujeme webový prostor, emailové schránky a databáze. Vše je přehledně roztříděné do adresářů a zálohováno každý den, 7 dnů zpětně. Nastaveni hesla pro FTP backup provedete v administraci vašeho webhostingového účtu v sekci "účet/zálohy" Obecný formát je ve tvaru ftp://backup.VAS_LOGIN.savana-hosting.cz/

Subversion

Každý vytvořený repositář je umístěn v uživatelském VPS účtu. Adresa je odvozena od názvu (loginu) uživatelského účtu ve tvaru https://subversion.VAS_LOGIN.savana-hosting.cz. Je zároveň zobrazena, a to vždy, při vytváření konkretního subversion v administraci webhostingového účtu. Více informací na http://www.savana.cz/napoveda/subversion/

TeamViewer

Nástroj pro vzdálené připojení a nastavení našich služeb na vašem počítači našimi pracovníky helpdesku.
http://www.savana.cz/ostatni/teamviewer/Kalkulace hostingu

Kč s DPH
Zákaznická podpora / Helpdesk 24 hodin / 7 dní v týdnu


+420 478 472 100Nevíte jak začít?